Filmy ślubne

Proponuję Wam przesyconą emocjami i kolorem 25 minutową nowoczesną formę filmu ślubnego. Większość z ujęć nagrana jest w lekkim spowolnieniu, a moją uwagę pochłaniają szczegóły i ekscytacja, która towarzyszy Nam już od pierwszych chwil tego nadzwyczajnego dnia. Praca nad takim filmem jest zawsze pasjonująca. To utrwalanie wspaniałych chwil, twarzy, uśmiechów, za pomocą barw dnia, świateł i cieni. Każdy kadr koloruję osobno. Dokładnie tak, jak pracuję z fotografią. To nadaje filmowi wyjątkowy klimat i magię, która zostanie z Wami już na zawsze. Jak to wygląda?

Przygotowania

Opowieść rozpoczynam kadrami z przygotowań do ceremonii. Rodzinne więzi, wzajemna pomoc przy ważnych tego dnia sprawach – to wszystko staram się utrwalić swoją kamerą. Klip muzyczny z tej części ma długość od 4 do 6 minut. Składa się pięknych, portretowych kadrów, z których mogę także stworzyć Wam zdjęcia.

Ceremonia

Przychodzi czas na ceremonię. To ta chwila kiedy wszystko musi się udać, to Wasz niepowtarzalny moment, a samą przysięgę małżeńską nagram wraz z Waszymi głosami. Ta część filmu ma długość od 8 do 12 minut. Lubię korzystać z naturalnego światła,. Świątynia, plaża, a może zielony las. Każde z tych miejsc ma swój własny kolor i energię.

Wesele

Niech zacznie się wesele! Pierwszy taniec uchwycę będąc blisko Was i oddam tą chwilę Waszego zapomnienia w dynamiczny, wzniosły sposób. Ta część filmu ma od 7-12 minut. Tutaj także korzystam z naturalnego światła, więc moja kamera nie oślepia gości, jest dyskretna dlatego pozwala mi na wiele portretowych pięknych ujęć, dzięki temu film jest pamiątką dla wszystkich świętujących razem z Wami. Tańce, pocałunki, radość, bliskość ludzi, wspólnota. To właśnie pokażę Ci w tej części naszego filmu.

Oczepiny

To już północ! Czas oczepin. To ten element tradycji, który spaja klasyczny obrzęd z nowoczesną zabawą. To tutaj uśmiechy będą najszczersze, a oczy najszczęśliwsze. Czy to w stylu współczesnym, a może zgodnie ze starym obyczajem. Ta część wieczoru to gry i świetne zabawy z rodziną i przyjaciółmi!

Sesja Video

Czas, abym opowiedział Ci o pierwszej i ostatniej części naszego filmu. Wybiorę się z Wami na spacer, a może na wyprawę? Razem poszukamy miejsc w których zrobimy video-sesję. Może będą to malownicze ulice, albo jacht, spacer w lesie, a może taniec na łące smaganej łagodnym, ciepłym wiatrem…

Filmy ślubne

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail